APIE

APIE MANE

REIKIA MEISTRO? SKAMBINKITE!
meistro paslaugos
MEISTRAS Į NAMUS

Meistras, turintis 15 metų darbinės patirties,  kuris padės išspręsti visas buityje kilusias problemas.

Jei kas namuose sulūžo – pataisys, jei pavedė santechnika ar elektra, sutvarkys. Jums nebereikės rūpintis nei įrankiais, nei kaip tas problemas išspręsti. Viskuom pasirūpins meistras į namus. O jei reikės patarimo – patars. Jums tereikia susisiekti su meistru ir sutarti atvykimo laiką.

Atėjo laikas atsinaujinti namus ir atlikti kosmetinį remontą namuose? Norite perdažyti sienas, pakeisti senas grindis ar duris? Ar tiesiog reikia ištaisyti atliktų darbų broką? Nusipirkote naujus baldus ar naują buitinę techniką, ar tereikia pakabinti paveikslą ar veidrodį?

Ir čia jums į pagalbą atskubės meistras į namus! Meistras, kuris suteikia garantiją atliktiems darbams. Meistras, kurio darbo tikslas – atlikti darbus kokybiškai ir greitai!

Nusprendėte, kad atėjo laikas įsirengti prie namų lauko terasą ar pasistatyti medinę lauko pavėsinę? Jums reikalingas geras meistras išmanantis šiuos darbus ir galintis parekomenduoti, patarti. Meistras į namus jums padės apsispręsti, kas jums labiausiai tiktų kainos ir kokybės atžvilgiu ir atliks visus darbus nuo terasos ar lauko pavėsinės pamatų iki stogo dangos.

Tad, nedelskite, skambinkite ir rezervuokite laiką jau dabar!

 

 

MANO VERTYBĖS

Atlikti darbus kokybiškai!

Klientas visada teisus!

KAIP AŠ DIRBU